طراحی سایت مرکز مشاوره با تمامی امکانات

از نظر ما تمامی مراکز مشاوره ، با هر خدمتی که ارائه میدهند باید یک وبسایت جامع به منظور ارتباط با مشتریان خود داشته باشند.

تمامی خدمات روانشناسی از جمله مشاوره‌ی خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره‌ی روان درمانی، مشاوره‌ی تحصیلی، مشاوره‌ی کودک و نوجوان، مشاوره‌ی شغلی و خدمات مشاوره‌‌ای دیگر ،همگی میتوانند خدمات خود را بستر وبسایت ارائه دهند. چرا که با گسترش بیماری کرونا و اقبال مردم نسبت به استفاده از خدمات از راه دور، مشاوره آنلاین و کارگاه های غیر حضوری بسیار بیشتر شده است.

البته که نمیتوان مشاوره آنلاین را جایگزینی برای مشاوره حضوری دانست اما بسیاری از مشاوره ها در ابتدا به صورت آنلاین انجام میشود و سپس افراد به مشاوره ی حضوری تشویق میشوند.

یک وبسایت اصولی با طراحی کاربردی میتواند صرفه جویی بسیاری در زمان و هزینه شما کند و مراجعه کنندگان مرکز مشاوره شما را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

امکانات اساسی روان درمان، برای طراحی سایت مراکز مشاوره

یک وبسایت جامع مشاوره، باید شامل امکانات اساسی باشد از جمله : نمایش روانشناسان مجموعه به همراه رزومه آنها، نوبت دهی به مراجعان ، مشاوره آنلاین، انجام تست های روانشناسی، برگزاری کارگاه به صورت آنلاین و ...

در ادامه برخی از امکاناتی که پلتفرم روان درمان در اختیار مراکز مشاوره قرار میدهد را بررسی میکنیم.

 مشاهده جدول قیمت ها

نمایش روانشناسان مجموعه به همراه رزومه آنها

در منوی سایت یک قسمت مخصوص نمایش روانشناسان مرکز، به همراه مشخصات , عکس، رزومه، هزینه جلسه مشاوره و امکان ارسال درخواست مشاوره و رزرو نوبت به صورت آنلاین و .. میباشد.

نمایش روانشناسان همکار روان درمان